10 razy RS21

W siedzibie Meiller Polska, w Niepołomicach pod Krakowem nastąpiło przekazanie trzyosiowych MAN-ów TGX 26.460 z urządzeniami hakowymi Meiller RS21 firmie Usługi Transportowe Rybacka Elżbieta.

Czytaj więcej...

Elektryczne są tanie w eksploatacji

Elektryczne autobusy miejskie były jednym z tematów III Międzynarodowego Forum Energetyka, Transport i Środowisko Eko Trendy w Krakowie, 4-5 czerwca.

Czytaj więcej...

Ceny stabilne

Aż ponad pół roku olej napędowy na stacjach był droższy niż benzyna 95-oktanowa. Od połowy kwietnia ON jest znowu tańszy i powinno się to utrzymać w najbliższych miesiącach.

Czytaj więcej...

Strategiczne partnerstwo dla e-osi.

AXEAL (AXle Electric Assist Lohr) to elektrycznie napędzana oś do przyczepy transportującej samochody.

Czytaj więcej...

Generacja druga

Do sprzedaży w naszym kraju właśnie wchodzą nowe opony Goodyeara, z linii Fuelmax Gen-2 i Kmax Gen-2, na osie prowadzące i napędowe. Prezentacja tych nowości miała miejsce w południowej Francji.

Czytaj więcej...

Demarko Special Trailers

Demarko liczy sobie już ponad 30 lat. Przez ten czas z warsztatu serwisującego samochody dostawcze firma urosła do cenionego producenta specjalistycznych naczep , obecnego na rynkach wielu krajów.

Czytaj więcej...

Wiodący gracz

Grupa Wielton podsumowała ubiegły rok. Sprzedaż wzrosła o 21,8 proc., do 18.396 sztuk, a przychody o 29,5 proc. i przekroczyły 2 mld zł.

Czytaj więcej...

Nie boimy się nikogo

Z Eugeniuszem Szymonikiem, prezesem Autosana rozmawia Jacek Dobkowski.

Czytaj więcej...

Od tankowania się zaczyna

Na naszych oczach wiele stacji paliw przekształca się w rozbudowane punkty handlowo-usługowe.

Czytaj więcej...

Samochody ciężarowe ponad 16 t DMC

Polski rynek ciężarówek o dopuszczalnej masie całkowitej ponad 16 ton wzrósł w pierwszym kwartale w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, zarówno w nowych jak i w używanych.

Czytaj więcej...

BP Tollbox dla EETS także u sąsiada

W Niemczech wprowadzono europejski, elektroniczny system poboru opłat drogowych EETS. Właściciele flot mają możliwość rozliczania opłat za pomocą urządzenia pokładowego BP Tollbox dla EETS.

Czytaj więcej...

„Ropa” to początek

Dziś karty paliwowe są jednym z głównych środków płatniczych dla firm transportowych. Wcześniej wykorzystywano karty płatnicze i gotówkę.

Czytaj więcej...

            Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE