Bezpieczeństwo i ochrona pracy

Bezpieczeństwo w magazynach jest priorytetową sprawą dla zarządzających i właścicieli hal magazynowych.

Czytaj więcej...

LŻEJSZE ZNACZY EFEKTYWNIEJSZE

SAF-HOLLAND stawia w swoich rozwiązaniach systemów jezdnych na trwałość komponentów przy jednocześnie zredukowanej masie.

Czytaj więcej...

Już 225 stacji sieci MOYA

Na mapie Polski pojawiły się dwa nowe obiekty – stacje paliw w Łowiczu (woj. łódzkie) oraz Szaflarach (woj. małopolskie).

Czytaj więcej...

Współpraca z Thermoplex

Michtrans to dynamicznie rozwijająca się firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie transportu, logistyki i spedycji w kraju i zagranicą.

Czytaj więcej...

Nowość-zgodne z normą Stage V

Doosan Construction Equipment wprowadza na rynek nowe wozidła przegubowe DA30-7 i DA45-7 zgodne z normą Stage V.

Czytaj więcej...

Targi IntraLog Poland 2020

Wózki mobilne, automatyczne wózki, roboty, samojezdne wózki transportowe, platformy jezdne, wózki magazynowe czy roboty mobilne

Czytaj więcej...

Kierowcy jedzą niezdrowo, są grubi

Sposób odżywiania polskich kierowców zawodowych jest zły, w efekcie 8 na 10 cierpi na nadwagę bądź otyłość.

Czytaj więcej...

Nowe znaki

We wtorek, 13 sierpnia weszły w życie zmienione przepisy o oznakowaniu odcinkowego pomiaru prędkości.

Czytaj więcej...

Fundusz autobusowy ruszył

We wrześniu powinny zostać uruchomione pierwsze linie z wykorzystaniem środków Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.

Czytaj więcej...

Okrągły jubileusz

Nie był to wprawdzie początek historii firmy, ale krok, jaki Grupa Schwarzmüller wykonała 80 lat temu, był prawdopodobnie dla niej najważniejszym.

Czytaj więcej...

Po raz pierwszy!!!

W dniach 03-05 marca 2020 r. odbędą się po raz pierwszy Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw - IntraLog Poland w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Czytaj więcej...

Nowa ambasadorka linii Platinum ULTOR

Spółka ORLEN OIL nawiązuje kolejną współpracę - 1 lipca 2019 r. w siedzibie firmy w Krakowie podpisano umowę z Iwoną Blecharczyk „Trucking Girl”.

Czytaj więcej...

Najbardziej opłacalne zakupy

Zakupy online to najbardziej opłacalny sposób na zakup części zamiennych do ciężarówek. Jest to lepsze niż wysyłanie zapytań dotyczących części do oddziałów producentów ciężarówek i oczekiwanie na odpowiedź.

Czytaj więcej...

Zmiana lidera w dostawczych

10.813 – Renault, 10.698 – Fiat, 8.026 – Ford, tak wygląda podium polskiego rynku samochodów dostawczych w ubiegłym roku wg danych JATO, opierających się na Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK).

Czytaj więcej...

Targi HOL-EXPO znów na plusie

Jedyna wystawa branży pomocy drogowych w Europie Środkowo-Wschodniej, która odbyła się w Targach Kielce po raz drugi jako część „Motoryzacyjnej Jesieni” znów okazała się strzałem w dziesiątkę.

Czytaj więcej...

HOL-EXPO po raz drugi

Zgodnie z opiniami konsumentów podstawową zaletą dobrej pomocy drogowej jest sprzęt, którym dysponuje. Czym większa liczba sprzętu tym lepiej to świadczy o firmie.

Czytaj więcej...