Kilka słów o Paris-Paris..

...
Studio Aktorów Paris-Paris to zespół artystów - aktorów, wokalistów, reżyserów, muzyków z całej Polski. Możliwość czerpania z bogatego doświadczenia oraz osiągnięć agentów i instruktorów tworzących Studio Aktorów Paris-Paris zapewnia jego podopiecznym atrakcyjne propozycje obsadowei, koncertowe i warsztatowe. Współpracujemy z kilkudziesięcioma domami producenckimi, prowadząc przy tym własne studio castingowe, warsztaty aktorskie oraz Piwnicę Artystyczną. Dzięki temu zaspokajamy potrzebę rozwoju artystycznego  młodym adeptom sztuki aktorskiej.

Głównym celem Studia Aktorów Paris-Paris jest umożliwienie młodym artystom, także uzdolnionym dzieciom startu  w świat sztuki i mediów. Z myślą o tym, by ułatwić Państwu odwiedziny na stronie  internetowej Studia Aktorów Paris-Paris, oddzieliliśmy działalność, jaką prowadzi Agencja Aktorska od działalności artystycznej naszego Studia. Agencja Aktorska Paris-Paris posiada w swojej bazie kilkaset osób- aktorów, studentów szkół teatralnych, epizodystów, młodzież i dzieci, którzy czynnie uczestniczą w wybranych dla nich castingach i zdjęciach próbnych. Dzięki temu większość z nich wzięła udział w wielu produkcjach filmowych , reklamowych, dokumentach, serialach TV, sesjach zdjęciowych, programach TV, telewizyjnych kampaniach społecznych. Agencja Aktorska  przyjmuje epizodystów, dzieci i młodzież tylko z Warszawy i okolic.agencja aktorska paris paris

 
Aktorzy zawodowi i studenci szkół teatralnych  to artyści z całej Polski. Chętnych do współpracy prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas formularza zgłoszeniowego wraz z pomniejszonymi zdjęciami. Po otrzymaniu zgłoszenia agenci Studia Aktorów Paris-Paris dokonają rekrutracji.

Uczestnicy warsztatów aktorskich to głównie kandydaci do wyższych szkół teatralnych i wokalnych, ale też osoby, które chcą rozwinąć swoje zdolności pod okiem fachowców, którzy od wielu lat z powodzeniem przeprowadzają podopiecznych Studia Aktorów  Paris-Paris przez egzamin wstępny (31 indeksów), przygotowują do konkursów artystycznych (ponad stu laureatów konkursów recytatorskich i wokalnych) i umożliwiają udział w programach Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. Marii Koterbskiej.

Programy Piwnicy Artystycznej to także oferta koncertowa (repertuar, zdjęcia, wykonawcy), umiejscowiona w zakładce Piwnica Artystyczna

 

Zapraszam do współpracy.

Agnieszka Szulakowska-Bednarczyk
Studio Aktorów Paris-Paris

 

01 - 10 - 2018

 Casting do spektaklu "Ten obcy"

30 - 09 - 2018

 

 

Agnieszka Szulakowska-Bednarczyk

 

Nagrody i wyróżnienia

28 - 09 - 2018

 Spektakl "Buszujący w zbożu" przebojem wśród uczniów bielskich szkół.

01 - 08 - 2018

 Zuzia Urbaniec studentką Wiedzy o Teatrze UJ w Krakowie.

20 - 07 - 2018

 Monika Hyrlik studentką Akademii Tetaralnej w Warszawie.

15 - 07 - 2018

  Igor Teodorowicz studentem SWA w Gdyni.

01 - 06 - 2018

 Aleksandra Drwal z Grand Prix!

01 - 06 - 2018

 ZŁOTA KURTYNA Bielskich Spotkań Teatralnych dla "Buszującego w zbożu"

25 - 05 - 2018

 Monika Hyrlik i Mateusz Wardyński najlepszymi recytatorami w województwie śląskim.

www.kompmar.net.pl