POLSKI

ENGLISH

O Firmie

Oferowane Usługi

Zapytanie Ofertowe

Linki

Kontakt

o firmie

SQ Consulting jest niezależną firmą konsultingową ukierunkowaną na świadczenie usług doradczych w dziedzinie szeroko rozumianej jakości.

 

W przeciwieństwie do naszej konkurencji nie ograniczamy się tylko do działań związanych z wdrażaniem systemów jakości, ale jesteśmy w stanie pomóc w rozwiązywaniu różnorodnych problemów jakościowych występujących, na co dzień w firmach produkcyjnych i usługowych.
Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w Zarządzaniu Jakością, Zakupach, Six Sigma oraz Kontroli Jakości Dostawców oferujemy naszym klientom pakiet usług wspierających zarządzanie firmą.

 

Naszym głównym celem jest pomoc dla małych i mikro firm pragnących spełnić wymagania jakościowe stawiane przez obecnych oraz nowych klientów lub planujących wprowadzić swoje wyroby i usługi na rynku Unii Europejskiej.
Dzięki kilkunastu latom doświadczeń w działach Jakości, Zakupów, Six Sigma oraz Kontroli Jakości Dostawców w międzynarodowych korporacjach działających w przemyśle elektro-technicznym, samochodowym oraz oświetleniowym oferujemy naszym klientom profesjonalną pomoc w spełnieniu wymagań stawianych dostawcom w warunkach globalizacji i międzynarodowej konkurencji.

o firmie | oferowane usługi | zapytanie ofertowe | linki | kontakt

SQ Consulting Bielsko-Biała :: firma doradcza Zarządzanie jakością :: Kontrola jakości dostawców :: wdrażanie systemów jakości ISO 9001
audyty plany jakości :: doradztwo w dziedzinie jakości procesów :: opracowywanie dokumentacji jakościowej :: ISO ISO 9000
outsourcing działu jakości szkolenia jakościowe dla małych i mikro firm Śląsk :: oprogramowanie do kontroli jakości
Six Sigma :: SPC :: FMEA :: usługi konsultingowe dla małych firm dla mikro firm :: kontrola jakości dostawców