Adres:

Art-Foto-Design Studio
ul. Podcienie 2a
43-300 Bielsko-Biała
+48 033 496 98 91
tel. +48 0604-257-104
e-mail: afdstudio@o2.pl


Firma istnieje od 1991 roku.
Zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem studyjnej fotografii katalogowej i reklamowej metodami klasycznymi (negatywy czarno-białe i barwne, diapozytywy) jak i techniką cyfrową.

Zajmujemy się także projektowaniem graficznym i reklamą wizualną wewnętrzną i zewnętrzną. Zasadą firmy jest kompleksowa realizacja zadania od projektu do wyrobu finalnego. Oferujemy druki ulotne, foldery reklamowe, kalendarze a także mapy, plany miast i wydawnictwa zwarte (albumy, książki). Zewnętrzna reklama wizualna to głównie tablice informacyjne, szyldy reklamowe, bannery.

Oferujemy również edukację w zakresie grafiki komputerowej, składu publikacji i fotografii. Prowadzimy kursy fotografii klasycznej (łącznie z zdjęciami laboratoryjnymi), specjalistyczne kursy fotografii, a także edukację w zakresie fotografii cyfrowej i cyfrowego przetwarzania obrazu.

Kursy grafiki komputerowej dotyczą programów graficznych CorelDraw, Adobe Illustrator, FreeHand, Photoshop oraz programów do składu i przygotowania publikacji: InDesign i QuarkXPress.

Oferujemy także usługi fotograficzne w zakresie retuszowania starych fotografii oraz reprodukowanie zdjęć.

Polecamy fotoplakaty i fototapety z własnych zdjęć lub zdjęć zleceniodawcy.

Zapraszam do współpracy - Kazimierz Gajewski


 

 

wykonanie: kompmar.net.pl     

 

fotograf AFD Art Foto Design, photo, reklama wizualna Bielsko-Biała